नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

कृष्ण बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५१५८७

धन राज आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

५७०७२

शंकर खराल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५६०७

खडक राज पौडेल

स्वतन्त्र

२८१९

प्रेम प्रसाद गुरुङ्ग

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
५१६

शुसिला के.सी. (अधिकारी)

विवेकशील साझा पार्टी

३२३

मुना वानीया

आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल

-
१२०

किशान सिहं गुरुङ्ग

स्वतन्त्र

११०

राम राज अधिकारी

स्वतन्त्र

१०१

मुक्‍ती नाथ सुबेदी

नेपाली जनता दल

-
९१

आशिष थापा

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

-
६०

संजय तिमिल्सिना

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-
४८

भोज राज खनाल

सचेत नेपाली पार्टी

-
४६

नबराज बास्तोला

स्वतन्त्र

३९

अनिल कुमार राई

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

३१

डिल बहादुर गुरुङ

स्वतन्त्र

३१

सुनिल बहादुर कोइराला

स्वतन्त्र

२६

सरण सिंह मोक्तान

जनमत पार्टी (जपा)

-
२४

भोज राज त्रिपाठी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-
२०

विमल वहादुर कार्की

स्वतन्त्र

१०

गोविन्द प्रसाद शर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

-
१०

सृजना देवी रिजाल कार्की

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी

-

रन बहादुर दमै

देशभक्त समाज

-
नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मञ्जु देवी गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४९२५९

कोपिला रानाभाट

नेपाली काँग्रेस

४६६७६

रन्जना कुमारी सेन पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५१८४

माधव भण्डारी

विवेकशील साझा पार्टी

२४१

पदम बहादुर गुरुङ्ग

आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल

-
१०९

सोम माया वि क

स्वतन्त्र

३३

सोनी परियार

सचेत नेपाली पार्टी

-
३०

शितला थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

-
१७

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सीता गुरुङ

नेपाली काँग्रेस

११०४

भानु भक्त अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२३०

मैत लाल गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७२

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

दिपक शाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६६१

अरुण विक्रम राणा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८७

अन्जु विश्वकर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२५

जिवन खाती

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विष्णु शंकर ख्वाउजु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६१६

महेश उदास

स्वतन्त्र

१४०

मान वहादुर भण्डारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५७

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मदन कुमार मुल्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७५४

लोक नाथ भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

प्रमोद कोइराला

नेपाली काँग्रेस

१००१

पुष्‍प राज बराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३१२

पदम लाल तिमिल्सिना

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७३

नारायण प्रसाद वराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३३

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

जगत वहादुर पहारी

नेपाली काँग्रेस

१४३९

प्रेम वहादुर के.सी.

स्वतन्त्र

५०

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

किशोर बराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२८४

अभिषेक थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१७२

डण्ड पाणी आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७१

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शारदा गिरी

नेपाली काँग्रेस

१५२५

बाबु राम चालिसे

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२००

सरिता कुँवर

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

-

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

प्रेम बहादुर गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८५५

वम बहादुर कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३७८

भिम बहादुर कुँवर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२१६

हरि बहादुर भुजेल

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

-
१४

मान बहादुर कामी

नेपाल दलित पार्टी

-

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

पवित्रा देवी गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९८७

भरतकाजी ढुङ्गाना

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१६१

लक्ष्मण के.सी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९०

नृमती बुढाथोकी

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
३७

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मिन वहादुर गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७१०

कृष्ण प्रसाद वाँस्तोला

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२२२

चिन्ता मणी खरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१५५

मोहन घिमिरे

स्वतन्त्र

१८

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

देश भक्त के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१११३

अमृत आचार्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१६२

गोविन्द प्रसाद घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

११८

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बसन्त राज वराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२२३४

युवराज वराल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१५०

इन्द्र राज वराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४७

अमृत बहादुर विश्कर्मा

स्वतन्त्र

४४

विष्णु प्रसाद बराल

स्वतन्त्र

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

डेल बहादुर गुरुङ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७५४

कृष्ण वहादुर कुवँर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१४६

सुजन कार्की

स्वतन्त्र

७७

एलेक्स गुरुङ्ग

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
३१

आइत सिंह गुरुङ

स्वतन्त्र

सिता देवी क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मिन बहादुर गिरी

नेपाली काँग्रेस

१७०२

चित्र बहादुर भण्डारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५१६

पर्स वहादुर खत्री

राष्ट्रिय जनमोर्चा

३३

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राजेश गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३१७०

राम चन्द्र शर्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१७१

भिमसेन शाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

देव राज आचार्य

नेपाली काँग्रेस

२५४२

ओम बहादुर पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५७३

धन विक्रम मल्ल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३३७

चन्द्र बहादुर आले

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१०६

दिपेन्द्र बराल

स्वतन्त्र

२२

राम प्रसाद शर्मा (पौडेल)

राष्ट्रिय जनमोर्चा

वडा नं १८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

पुस्कल बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

शिब प्रसाद तिमिल्सीना

नेपाली काँग्रेस

राजु शर्मा तिमिल्सीना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

महेन्द्र गोपाल थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

पुर्ना खड्का विस्वकर्मा

स्वतन्त्र

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

इमान राज पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२५०३

विमल के.सी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३२

वडा नं २०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

महेन्द्र अधिकारी

नेपाली काँग्रेस

७९५

तोरण बहादुर गुरुङ्ग

स्वतन्त्र

४४८

शुसिल वस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२४२

उदय बहादुर कार्की

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७०

वडा नं २१

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

दिपक प्रसाद सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

पूर्ण बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

भीम बहादुर शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

लक्ष्मण सुनार

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी

-

वडा नं २२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

प्रकाश चन्द्र गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सरिता क्षेत्री

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

सविन बराल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

हिम लाल बराल

स्वतन्त्र

वडा नं २३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शिवलाल पराजुली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३७३

मिन प्रसाद लामिछाने

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७८

वडा नं २४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राम चन्द्र थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१८०४

नविन बस्ताकोटी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४८

बल राम सुबेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१२

वडा नं २५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

तिर्थ बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२२१३

कृष्ण प्रसाद सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७५

गंगा बहादुर थापा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

७२

सोमनाथ अधिकारी

स्वतन्त्र

५२

मिलन प्रसाद वाँस्तोला

स्वतन्त्र

वडा नं २६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सूर्य नाथ भण्‍डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७५०

अनिल परियार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९८

टिकाराम अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८१

नारायण प्र।साद लामिछाने

स्वतन्त्र

५४

विरेन्द्र रानाभाट

स्वतन्त्र

१६

चन्द्र ज्योति ढुङ्गाना

विवेकशील साझा पार्टी

१०

पवन ढुङ्गाना

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

-

कर्ण बहादुर विश्वकर्मा

स्वतन्त्र

वडा नं २७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सूर्य मणि लामिछाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१९४०

आत्मा राम सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७४

विशाल तिमिल्सिना

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

६२

खुम बहादुर परियार

स्वतन्त्र

वडा नं २८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बैन बहादुर गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१५०६

श्‍याम बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३११

प्रदिप अधिकारी

स्वतन्त्र

२०

कृष्ण कुमार जैसी तिवारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१५

वडा नं २९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुदेव गुरुङ्ग

नेपाली काँग्रेस

१६७४

ओम बहादुर थापा मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१८०

वडा नं ३०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सोमनाथ वास्तोला

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२१४९

पृथ्वी नारायण कुँवर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२११

सुजन कमर

स्वतन्त्र

२१

वडा नं ३१

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

चिरन्जीवी बन्जरा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७३७

राम प्रसाद गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३३४

वडा नं ३२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

खम बहादुर पुन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अक्कल वहादुर कार्की

नेपाली काँग्रेस

भुवनी प्रसाद पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

नारायण प्रसाद सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

चन्द्र भुपाल तिवारी

स्वतन्त्र

निरुता वि.क.

स्वतन्त्र

वडा नं ३३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शिव प्रसाद आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राम चन्द्र अधिकारी

नेपाली काँग्रेस

नर बहादुर फकामी मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

हेम बहादुर थापा पराजुली

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

ओम बहादुर कार्की

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

नारायण बहादुर मगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

लोक नाथ पौडेल

स्वतन्त्र