(Monday, 13 May, 2024)
९९.४ | थाहा संचार नेटवर्क
LIVE
Election Portal
निर्वाचन २०७४ को सम्पूर्ण जानकारी
नियमित साइटमा जानुहोस्
गृहपृष्ठ
राजनीति
विचार
सम्पादकीय
संवाद
स्थानीय सरकार
प्रदेश सरकार
फिचर
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
समाज
अर्थ
कर्पोरेट
सेयर बजार
बैंकिङ
मनोरञ्जन
विश्व
खेल
आमनिर्वाचन–२०७९
स्थानीय तह निर्वाचन–२०७९
युनिकोड
मेनु
गृहपृष्ठ
राजनीति
विचार
सम्पादकीय
संवाद
स्थानीय सरकार
प्रदेश सरकार
फिचर
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
समाज
अर्थ
कर्पोरेट
सेयर बजार
बैंकिङ
मनोरञ्जन
विश्व
खेल
आमनिर्वाचन–२०७९
स्थानीय तह निर्वाचन–२०७९
युनिकोड
प्रदेश
प्रदेश १
प्रदेश २
प्रदेश ३
प्रदेश ४
प्रदेश ५
प्रदेश ६
प्रदेश ७
जिल्लाः
काठमाडौं
दोलखा
उदयपुर
काभ्रेपलाञ्चोक
स्याङ्जा
गुल्मी
मोरङ
संखुवासभा
धनुषा
खोटाङ
बाग्लुङ
रौतहट
पर्सा
इलाम
लमजुङ
बारा
सिरहा
पर्वत
महोत्तरी
नुवाकोट
तनहुँ
चितवन
पाल्पा
गोरखा
कास्की
रसुवा
सप्तरी
सिन्धुली
सर्लाही
मकवानपुर
धनकुटा
मनाङ
बाजुरा
सुनसरी
बाँके
नवलपरासी (पश्चिम)
प्युठान
अछाम
कञ्चनपुर
बैतडी
भक्तपुर
पाँचथर
डोटी
डोल्पा
सल्यान
ललितपुर
जाजरकोट
बझाङ
अर्घाखाँची
मुस्ताङ
दार्चुला
दाङ
रुकुम पूर्व
रुकुम पश्चिम
कैलाली
रोल्पा
कालिकोट
दैलेख
कपिलवस्तु
म्याग्दी
सोलुखुम्बु
सुर्खेत
नवलपरासी (पूर्व)
डडेल्धुरा
जुम्ला
रामेछाप
हुम्ला
ताप्लेजुङ
झापा
सिन्धुपाल्चोक
भोजपुर
मुगु
ओखलढुङ्गा
रुपन्देही
तेह्रथुम
धादिङ
बर्दिया
निर्वाचन क्षेत्र
पार्टी
नेकपा एमाले
नेकपा माओवादी केन्द्र
नेपाली कांग्रेस
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
स्वतन्त्र
नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक)
विवेकशील साझा पार्टी
मितेरी पार्टी, नेपाल
जनजागरण पार्टी, नेपाल
इतिहासिक प्रजातान्त्रिक जनता पार्टी नेपाल
नेपाल नौलो जनवादी पार्टी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
युवाशक्ति नेपाल पार्टी
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
नेपाल लोकतान्त्रिक जनता कांग्रेस
चुरेभावर लोकतान्त्रिक पार्टी
जनप्रजातान्त्रिक पार्टी, नेपाल
नेपाली जनता दल
राष्ट्रिय नागरिक पार्टी
नेपाल परिवार दल
देशभक्त लोकतान्त्रिक पार्टी
नेपालवाद
बहुजन समाज पार्टी नेपाल
देशभक्त समाज
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च (थरुहट)
आधुनिक नेपाल पार्टी
जनशक्ति नेपाल
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
राष्ट्रिय विकास पार्टी
समाजवादी जनता पार्टी
अखण्ड नेपाल पार्टी
संयुक्त राष्ट्रिय जनपरिषद, नेपाल
गान्धीवादी पार्टी नेपाल
मूलवासी मुक्ति पार्टी
राष्ट्रिय समाजवादी पार्टी
संघीय खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन नेपाल
ग्रीन पार्टी नेपाल
समाजवादी पार्टी, नेपाल
नेपाल शान्ति क्षेत्र परिषद्
नेपाल आमा पार्टी
हाम्रो नेपाल पार्टी
नेपाली ग्रिन्स
नेपाल समाजवादी पार्टी (लोहियावादी)
मातृभूमि नेपाल दल
मधेश तराई फोरम
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
नेपाल युवा किसान पार्टी
अखण्ड सुदूरपश्चिम पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय जनता दल नेपाल
शिवसेना नेपाल
३३ दलीय मोर्चा
राष्ट्रिय यथार्थवादी पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी
राष्ट्रिय त्रिमुल बहुजन समाजवादी पार्टी
नेपाल समावेशी पार्टी
नेपाल सुकुम्बासी पार्टी (लोकतान्त्रिक)
राष्ट्रिय श्रमिक नागरिक पार्टी
लोककल्याणकारी जनता पार्टी, नेपाल
जनसमाजवादी पार्टी, नेपाल
किरात खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी
राष्ट्रवादी एकता पार्टी
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
राष्ट्रवादी युवा मोर्चा
हिन्दु प्रजातान्त्रिक पार्टी नेपाल
मुस्कान सेना नेपाल
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
लोक दल
हाम्रो पार्टी
नेपाल जनता पार्टी
नेपाल दर्शन
आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल
राष्ट्रवादी पार्टी
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी
खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल
नेपाः राष्ट्रिय पार्टी
नेपाल जनलोकतन्त्र पार्टी
लिवरल डेमोक्रेटीक पार्टी
चुरेभावर राष्ट्रिय एकता पार्टी नेपाल
एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राष्ट्रवादी)
युवा नेपाल पार्टी
दलित, मुस्लिम जनशक्ति पार्टी
तामाङसालिङ लोकतान्त्रिक पार्टी
बहुजन शक्ति पार्टी
अन्य
मधेश समता पार्टी नेपाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी)
नेपाल दलित पार्टी
विवरण हेर्नुहोस्
प्रदेश ३(नेकपा एमाले)
SHARES
प्रतिनिधिसभा
प्रदेशसभा - १
प्रदेशसभा - २
विजयी उम्मेदवार
पार्वत गुरुङ
दोलखा
दल
नेकपा एमाले
मत
५५४५७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोकुलप्रसाद बाँस्कोटा
काभ्रेपलाञ्चोक-२
दल
नेकपा एमाले
मत
५४४२७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे
चितवन-१
दल
नेकपा एमाले
मत
५१०८०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भूमिप्रसाद त्रिपाठी
धादिङ-१
दल
नेकपा एमाले
मत
४९१२१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विरोध खतिवडा
मकवानपुर-२
दल
नेकपा एमाले
मत
४४७४४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णभक्त पोख्रेल
चितवन-२
दल
नेकपा एमाले
मत
४४६७०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णप्रसाद दहाल
मकवानपुर-१
दल
नेकपा एमाले
मत
४०६३१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शेरबहादुर तामाङ
सिन्धुपाल्चोक-२
दल
नेकपा एमाले
मत
३७४५०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नारायणप्रसाद खतिवडा
नुवाकोट-२
दल
नेकपा एमाले
मत
३६८९२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
खेमप्रसाद लोहनी
धादिङ-२
दल
नेकपा एमाले
मत
३६५५३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
महेश बस्नेत
भक्तपुर-२
दल
नेकपा एमाले
मत
३६४१२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गणेशकुमार पहाडी
सिन्धुली-१
दल
नेकपा एमाले
मत
३२५२९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णलाल महर्जन
ललितपुर-२
दल
नेकपा एमाले
मत
२७७१३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
माधवकुमार नेपाल
काठमाडौं-२
दल
नेकपा एमाले
मत
२७३६६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नवराज सिलवाल
ललितपुर-१
दल
नेकपा एमाले
मत
२६९५१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ईश्वर पोखरेल
काठमाडौं-५
दल
नेकपा एमाले
मत
२३०२९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णगोपाल श्रेष्ठ
काठमाडौं-९
दल
नेकपा एमाले
मत
२२८५२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णबहादुर राई
काठमाडौं-३
दल
नेकपा एमाले
मत
१९१६९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामवीर मानन्धर
काठमाडौं-७
दल
नेकपा एमाले
मत
१८१०२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जीवनराम श्रेष्ठ
काठमाडौं-८
दल
नेकपा एमाले
मत
१३३०७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयी उम्मेदवार
अजयक्रान्ति शाक्य
काठमाडौं-९
दल
नेकपा एमाले
मत
९५३१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सानुकुमार श्रेष्ठ
काठमाडौं-२
दल
नेकपा एमाले
मत
८९३६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वसन्तप्रसाद मानन्धर
काठमाडौं-७
दल
नेकपा एमाले
मत
८८००
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केशव स्थापित
काठमाडौं-६
दल
नेकपा एमाले
मत
८०२२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नारायणबहादुर सिलवाल
काठमाडौं-५
दल
नेकपा एमाले
मत
७७९०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेश शाक्य
काठमाडौं-८
दल
नेकपा एमाले
मत
७७८०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्मण लम्साल
काभ्रेपलाञ्चोक-२
दल
नेकपा एमाले
मत
२७६२१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे
धादिङ-१
दल
नेकपा एमाले
मत
२७३३२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णप्रसाद भुर्तेल
चितवन-३
दल
नेकपा एमाले
मत
२४७८५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दावा दोर्जे लामा
चितवन-१
दल
नेकपा एमाले
मत
२३०२३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शान्तिप्रसाद पौडेल
रामेछाप
दल
नेकपा एमाले
मत
२२३६९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अरुणप्रसाद नेपाल
सिन्धुपाल्चोक-१
दल
नेकपा एमाले
मत
२१७१२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शशिजङ थापा
भक्तपुर-२
दल
नेकपा एमाले
मत
१९५१५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विनोदकुमार खड्का
सिन्धुली-२
दल
नेकपा एमाले
मत
१७३६६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केशवराज पाण्डे
नुवाकोट-२
दल
नेकपा एमाले
मत
१७२४०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
माधवप्रसाद पौडेल
ललितपुर-२
दल
नेकपा एमाले
मत
१४५३४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिशरण लामिछाने
भक्तपुर-१
दल
नेकपा एमाले
मत
१२७८९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामकुमार अधिकारी
धादिङ-२
दल
नेकपा एमाले
मत
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयी उम्मेदवार
रमा आले मगर
काठमाडौं-१०
दल
नेकपा एमाले
मत
९९०३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रकाश श्रेष्ठ
काठमाडौं-७
दल
नेकपा एमाले
मत
६०२२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अष्टलक्ष्मी शाक्य वोहरा
काठमाडौं-८
दल
नेकपा एमाले
मत
५१६९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गणेशप्रसाद दुलाल
काठमाडौं-१
दल
नेकपा एमाले
मत
४२४२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बसुन्धरा हुमागाई
काभ्रेपलाञ्चोक-२
दल
नेकपा एमाले
मत
२८६७७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णप्रसाद खनाल (शर्मा)
चितवन-१
दल
नेकपा एमाले
मत
२७२३३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कैलाशप्रसाद ढुंगेल
रामेछाप
दल
नेकपा एमाले
मत
२६९३५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रबहादुर लामा
काभ्रेपलाञ्चोक-१
दल
नेकपा एमाले
मत
२४४४७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पशुपति चौलागाई
दोलखा
दल
नेकपा एमाले
मत
२३०५८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरेश नेपाल
सिन्धुपाल्चोक-१
दल
नेकपा एमाले
मत
२२८३७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजय सुवेदी
चितवन-२
दल
नेकपा एमाले
मत
२१५७२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डोरमणि पौडेल
मकवानपुर-१
दल
नेकपा एमाले
मत
२०७०३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बद्री मैनाली
नुवाकोट-१
दल
नेकपा एमाले
मत
२०५०९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रदीपकुमार कटुवाल क्षेत्री केसी
सिन्धुली-१
दल
नेकपा एमाले
मत
१६६१२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मणिराम फुयाल
काठमाडौं-२
दल
नेकपा एमाले
मत
१६५७५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्द्रमान श्रेष्ठ
भक्तपुर-२
दल
नेकपा एमाले
मत
१४२२९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दीपक निरौला
काठमाडौं-५
दल
नेकपा एमाले
मत
१३८७९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चेतनाथ सञ्जेल
ललितपुर-१
दल
नेकपा एमाले
मत
१२८६६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
योगेन्द्रराज संगौला
काठमाडौं-६
दल
नेकपा एमाले
मत
१२८१२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुसुमकुमार कार्की
काठमाडौं-४
दल
नेकपा एमाले
मत
१२३००
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केशवप्रसाद पोखरेल
काठमाडौं-९
दल
नेकपा एमाले
मत
१२१५६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज्ञानेन्द्र शाक्य
ललितपुर-२
दल
नेकपा एमाले
मत
१२०६३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जीवन खड्का
ललितपुर-३
दल
नेकपा एमाले
मत
११७०१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामेश्वर फुयाल
काठमाडौं-३
दल
नेकपा एमाले
मत
१०८८६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्
नजिकै
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्